Projekty

Planet Pay – terminale płatnicze

Planet Pay

Planet Pay

Planet Pay to spółka należąca do ITCARD S.A., największego, polskiego centrum obsługi bankomatów i autoryzacji transakcji bankomatowych. PGS 50 razem z Planet Pay, zapewnia polskim przedsiębiorcom sprawny i korzystny biznesowo dostęp do najpopularniejszych technologii i rozwiązań z zakresu płatności elektronicznych. Owocna współpraca handlowo-serwisowa Planet Pay i PGS50 sprzyja rozwojowi możliwości realizacji i upowszechniania usług płatniczych w sektorach małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

EuroCert – kwalifikowane usługi zaufania

EuroCert

EuroCert

EuroCert należy do czołówki firm znajdujących się na liście kwalifikowanych dostawców usług zaufania (TSP – Trust Service Provider), zarówno w Polsce, jak i w obrębie Unii Europejskiej (EUTL). Obecność na wspomnianej liście jest świadectwem najwyższego poziomu zgodności z unijnym rozporządzeniem eIDAS, uprawniającego do sprzedaży usług kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz produktów pokrewnych, wraz z usługami ich wdrożenia. Jednocześnie firma charakteryzuje się szeroką, atrakcyjną ofertą, wspartą dodatkowo profesjonalnym zapleczem merytoryczno-technicznym.

Dotykačka - systemy POS

Dotykačka

Dotykačka

Dotykačka jest dostawcą innowacyjnego systemu POS nowej generacji, cieszącego się zaufaniem tysięcy klientów – małych i średnich firm handlowych, gastronomicznych, usługowych i hotelarskich. System POS online Dotykačka, działający na systemie Android, zapewnia przedsiębiorcom skuteczne i niezawodne wsparcie w prowadzeniu i rozwoju działalności.

Polcard from Fiserv - terminale płatnicze

Polcard from Fiserv

Polcard from Fiserv

PolCard from Fiserv to jeden z liderów rynku rozwiązań płatniczych obecny na polskim rynku od ponad 30 lat. PGS50 razem z PolCard wprowadza nowe rozwiązania ułatwiające bezpieczną i szybką akceptację płatności bezgotówkowych. Wspólnie przygotowywane i aplikowane w polski rynek rozwiązania oparte na integracji składowych środowiska technologii sprzedaży, pozwalają z optymizmem patrzeć na rozwój oferty i umacnianie pozycji PolCard oraz PGS50.

Elavon - terminale płatnicze

Elavon

Elavon

Elavon to jeden z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie. Ponad 2 miliony klientów z ponad 30 krajów są potwierdzeniem pozycji Elavon na mapie światowego rynku płatności bezgotówkowych. Współpraca PGS50 z Elavon zarówno w przestrzeni handlowej jak i serwisowej tworzy nowe możliwości dla obu stron, a co najważniejsze daje nowe możliwości odbiorcom naszej wspólnej oferty w Polsce.

220
Partnerów handlowo -serwisowych
479 250
Obsługiwanych podmiotów gospodarczych
556
Inżynierów i techników serwisu oraz programistów
100%
Pokrycie terytorialne kraju

Zaufali nam

Planet Pay
EuroCert
Dotykačka
Polcard from Fiserv
Elavon