O nas

Nasze kompetencje
Polska Grupa Serwisowa 50 w trzech punktach:

Kim jesteśmy?

PGS 50 to sieć technologicznych partnerów handlowo-serwisowych o ogólnopolskim zasięgu. Posiadamy szerokie kompetencje techniczne, stacjonarne punkty serwisowe oraz mobilnych techników dostępnych na terenie całego kraju.

Codziennie obsługujemy tysiące klientów B2B oferując im najlepsze rozwiązania dla handlu, logistyki czy przemysłu. Korzystają z nich zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa.

POZNAJ GRUPĘ

Co robimy?

Zapewniamy wykwalifikowany serwis oraz wsparcie techniczne dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Wspieramy sprzedaż interesujących produktów i usług dla przedsiębiorców, reprezentujących różne potrzeby i różne branże.

Chętnie podejmujemy się obsługi handlowej i serwisowej produktów i usług dla B2B, oferując kompleksowe wsparcie.

SPRAWDŹ aktualne projekty

Zapewniamy

Serwis stacjonarny

Kompetentni technicy zapewniają szybkie i kompleksowe wsparcie serwisowe dla urządzeń elektronicznych. Realizujemy obsługę serwisową w ponad 100 punktach stacjonarnych na terenie kraju.

Serwis on-site

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową dla urządzeń i systemów informatycznych w miejscu ich instalacji. Oferujemy warunki świadczenia usług dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Serwis gwarancyjny

Projektujemy, organizujemy i prowadzimy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń elektronicznych zgodnie z wymaganiami i standardami obsługi uzgodnionymi z producentem lub importerem urządzeń.

Wsparcie techniczne

Oferujemy zdalne wsparcie techniczne dla firm, projektów lub produktów za pomocą komunikacji telefonicznej, środków kontaktu elektronicznego oraz technologii dostępu zdalnego. Dbamy o ciągłość funkcjonowania systemów oraz zapewniamy krótkie czasy reakcji na incydenty techniczne.

Projekty i wdrożenia

Projektujemy rozwiązania informatyczne i techniczne oparte o sprzęt i oprogramowanie, przeznaczone dla handlu, przemysłu i logistyki. Zapewniamy kompleksową realizację projektu, oferując dostawę rozwiązania, szkolenia, wdrożenie i pełne wsparcie powdrożeniowe.

Sieć handlowa

Nasza sieć profesjonalnych partnerów handlowo-serwisowych to doskonałe miejsce do prezentacji i interesujących produktów i usług dla sektora B2B. Zapewniamy kompleksowe wsparcie handlowe i outsourcing działań sprzedażowych.

220
Partnerów handlowo -serwisowych
479 250
Obsługiwanych podmiotów gospodarczych
556
Inżynierów i techników serwisu oraz programistów
100%
Pokrycie terytorialne kraju

Zaufali nam

Planet Pay
EuroCert
Dotykačka
Polcard from Fiserv
Elavon